Včera mi došel email, ve kterém si pisatelka, říkejme jí třeba Zuzka, stěžuje na to, že její plná adresa se objevuje v mém článku o Kelly family, a že pokud okamžitě nesmažu tento článek, respektive onu adresu, mohl bych mít dost vážné problémy se zákonem. Šla na to pěkně od lesa, až se mi z obočí udělala šipka dolů a na čele prosákly kapičky studeného potu. Adresu jsem okamžitě smazal. Podobná situace se mi už stala, ale pisatelka Hanka o to požádala normálním způsobem, bez zbytečných výhružek a nebylo co řešit. V případě kellymaniačky Zuzky mi to ovšem nedalo a trochu jsem konverzaci protáhl.

Na začátek říkám, že nemám nic proti ženám s titulem Mgr. Vždyť i já sám mám jednu doma! Pro úplné pochopení této „kauzy“ je třeba znát příspěvek Zuzky z původního článku. Jde o soubor dopisů, které fanynky kapely Kelly Family posílaly do časopisu POPlife (pokud si budete chtít přečíst všechny, nebudete zklamáni) a jeden z nich je i od Zuzky (odpovídá redaktor Lubor Burda). Abyste ho nemuseli hledat, přidávám ho sem:

ZUZKA: Milý Lubore a všechny 100% Fan Kelly’s! Musím říct, že za ty urážky, co o Kelly Family někdy píšeš si moji pomoc nezasloužíš, ale chyby dělá každý! Takže k věci. Všechny fanynky Kelly’s teď nepřehlédněte: Přestaňte psát Luborovi do redakce o váhu a míry Paddyho a napište raději mně. Za obálku a známku, vám všem napíšu odpověď na tyhle a možná i jiné otázky – vše podle nejnovějších údajů! S pozdravem Zuzana

ZDE NÁSLEDOVALA PLNÁ ADRESA ZUZKY

LUBOR: Milá Zuzano! Nejprve jsem se opravdu lekl, že nechceš, aby mi někdo psal. Doufám, že nejsi jedna z těch, co hodně píše kámoškám a potřebuje obálky se známkama, takže jestli všem fanouškům neodpovíš, nepřej si mne, adresu mám. Jinak k urážkám na Kelly Family se nemíním vyjadřovat, neb se mi to zdá již ohranou písničkou (tralalalala).

P.S.: Osobně by mne zajímalo, kolikrát denně chodí Paddy na malou – mou adresu máš. Doufám, že to bude podle nejnovějších údajů!

Teď už znáte všechny okolnosti a můžeme se podívat na ten příjemný email:

Dobrý den.

Zajímalo by mě, na základě jakého souhlasu s poskytnutím osobních údajů uvádíte na svém blogu http://www.ajvngou.cz/?p=114 mou adresu?

Ráda bych poukázala na to, že se tak děje bez mého vědomí a proti mé vůli. To, že jsem v dětství v hloupém rozmaru uvedla někde svou adresu, neznamená, že souhlasím s tím,že ji ještě o několik let bude tímto způsobem někdo zneužívat.

Tímto Vás žádám o okamžité smazání celého příspěvku,resp. alespoň jména a adresy. V opačném případě se obracím na Úřad pro ochranu osobních údajů a hodlám celou věc řešit právní cestou.

Mgr. Zuzana D. (jméno zkráceno)

Odpověď na sebe nedala dlouho čekat:

Milá Zuzko,

tvá adresa je už smazaná a já doufám, že ti přišlo hodně obálek i se známkou! Poslal bych taky, ale už jsem si zařídil email, takže, prosím tě, jaké jsou Paddyho míry podle nejnovějších údajů? Lubor neodpověděl!

Tvůj 100% Fan Kelly’s Ajvngou, moji (emailovou) adresu máš

Zuzce se tato odpověď příliš nezamlouvala:

Dobrý večer,

mne to tedy prilis legracni neprijde. Muzete byt rad/a, ze jsem to nenahlasila na UOOU hned. Na zaklade toho, ze si svevolne mou adresu zverejnujete, byla ta adresa uz zneuzita a doslo tim k poskozeni meho jmena.

Dík za info o smazání.

Zuzana D.

Mohl jsem být rád/a, a proto jsem ji poslal další email:

Milá Zuzko,

moc mě mrzí, že ti zřejmě došel pytel dopisů se známkou, kvůli tvé adrese na mém nejnavštěvovanějším blogu na světě a ty jsi na ně po těch letech zase musela odpovídat. To bych věru nepřál nikomu. Obzvlášť shánět Paddyho míry podle nejnovějších údajů muselo dát zabrat. Jsem rád, že jsi nic nenahlásila ÚOOÚ, protože by mě ihned jistě poslal na pěkných pár let do chládku a já raději teplé sluníčko. Štěstí, že jsi mě upozornila tak rázně! Nebýt výhružného tónu a mávání žalobičkou pod vousy, jistě by tvá adresa dodnes svítila v tom otřesném článku, který si tak nepokrytě dělá legraci ze všech 100% Kelly’s fans!

Snad se nezlobíš. A ještě jednou se omlouvám za ty hrozné útrapy.

Tvůj fanda Ajvngou

Konečně i Zuzka trochu upustila od suchého učitelského tónu, ale to tykání, ajajaj:

Mozna, ze soukromopravni zaloba na ochranu osobnosti, kdy se diky Vasemu blogu dostala ma adresa na nejakou erotickou inzerci, by Vas primela k odpovednejsimu pristupu.

Plus si prosim odpuste to tykani, ja Vam taky netykam a husy jsem s Vami nepasla. A usetrete me dalsich radoby vtipnych silackych emailu. Pokud jste snad slabomyslny, omlovam se za formu, vedet to, byla bych zmenila styl reci tak, aby Vam byl blizsi a citelnejsi ;)

Mejte se,

Z.D.

A moje poslední reakce:

Milá Z.D.,

já myslel, že my, 100% Kelly fans, držíme při sobě, tak proč si netykat? Každopádně je možná škoda, že se tvoje/moje adresa nedostala na nějakou erotickou seznamku. Na druhou stranu by ale nemuselo dojít k této příjemné konverzaci.

Pac a pusu, už musím letět, čeká mě psycholog.
Ajvn. 1. Sborez
  22:55 - 26. Dub , 2011           

  Čéče, na co ty ještě nenajdeš čas. Důležité je, že jsi se omluvil, protože ÚOOÚ v těchto věcech dokáže „skvěle“ konat a předpokládám, že by tě zašili na dvacet let s neustálou produkcí největších hitů Kelly Family.

 2. panprase
  23:26 - 26. Dub , 2011           

  A ta pani Z. D. z Brna, do Googlu psala taky at ji tu adresu vymazou z archivu? A co teprv Wayback machine 😉

 3. Habroslav
  10:18 - 27. Dub , 2011           

  Celkem prdel, tady adresa je taky v archivu a na webu uz smazana:

  http://clenove-kelly-family.blog.cz/en/1102/dopisy-z-poplife-4

  tady take smazano dokonce celej dopis ale v diskuzi se rozebirala:

  http://blessedmary.blog.cz/1005/vy-se-ptate-my-odpovidame-dopisy-z-poplifu-v-cast

  tady jeste neuspela:

  http://www.angelfire.com/in/tamaior/poplife2.html

 4. Ládín
  17:30 - 27. Dub , 2011           

  Nerad někoho, koho prakticky neznám, urážím. Ale aura blbosti z některých lidí přímo stříká!!! Když něco takového čtu, mám chuť zaspamovat tisíce emailů s nabídkou kvalitního sexu na této nejmenované adrese v Brně.
  Fakt jsi mě rozstřelil Ajve! Ani trochu se nedivím že slečna (dnes už možná pani?) má titul 🙂
  Hele zkusil jsem si danou adresu vygooglit, zapotil jsem se. Trvalo mi to asi 3 sec.!

  Tón se kterým tě požádala by značil že pochází z Prahy. Ale jak je vidět, ani Brno se nevyhlo hulváctví…

  Opravdu děkuji za zveřejnění komunikace. Zlepšil jsi mi hroznej den. A až tě MGR bude nahánět – protože jsi bez dovolení zveřejnil její intimní komunikaci – tak zas napiš. Půjdu se podívat k soudu abych takovou … viděl na vlastní oči a ještě ti přidám na pokutu.

  Tedy ještě jednou dík. Slečna prokázala že na jejím chování a vyspělosti se od puberty nezměnilo vůbec nic. Pouze titul.

 5. Brousitch
  0:21 - 28. Dub , 2011           

  A to jako pořád bydlí u rodičů, paní učitelka?

 6. Krabath
  17:17 - 3. Kvě , 2011           

  Doufám, že na mě nepodáš žalobu, že mám odkaz na tvé stránky daný na mých stránkách? Sice to není adresa bydliště, ale hackeři by si to zjistit mohli. Teď vážně, je těžký, že se hned lidi nas…u a vyhrožují soudama. Mohla klidně napsat. Žádám o smazání mé adresy, děkuji. Ale je to ženská a jak jistě víš, ženám a bláznům se nemá odporovat. 😀

 7. Fly
  22:53 - 28. Kvě , 2011           

  Tak třeba ho tam jenom dlouho neměla, že je furt taká podrážděná…

 8. Eva
  16:56 - 31. Kvě , 2011           

  Ahoj Lubore!!!
  Moc se Ti omlouvám, že sem do této rubriky píšu defacto věc tak nepatřičnou, ale napadlo mě zkusit hledat jednoho Lubora, který kdysi dělal redaktora pro Poplife, jestli se nepletu :-), a který kamarádil s Denisou (se kterou kdysi přetrhli jednu bankovku…) Jsi to ty??
  Díky za alespoň miniodpověď na můj mail eva6996@seznam.cz :-))
  Nezlob se, že Tě takhle hledám, možná, že píšu někomu jinému…
  Eva

 9. Michaela
  14:28 - 9. Lis , 2015           

  Ahojky zdravim kelly family miluju je


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72