Je to tak, jsem již dvojnásobným otcem. 8.7.2013 se narodil Vít Straka, další budoucí raketový inženýr se zálibou v plochém břichu. Jak to vím? Inu, otec tohle prostě cítí. Tahle slavná událost se stala v pondělí. To obyčejní lidé jako já chodí do práce, nejlépe takové, kde vám zaměstnavatel zařídil masáže v pracovní době. A zrovna když sahám na kliku a těším se na pořádné promasírování od 9:15 do 10:15, volá Kóča, že už „TO“ asi přišlo, abych přijel domů. Po zkušenostech z minula, kdy „TO“ přišlo po osmi hodinách, jsem váhal a přemýšlel, zda bych si přeci jenom tu masáž neměl dát. Mé tří sekundové mlčení si vyložila po svém a rozbrečela se. Asi hormony.

Tak jsem tu kliku teda pustil a vyrazil k ženě domů. Kóča je zodpovědná, takže 14 dní předem sbalená taška s věcma do porodnice na mě už čekala v chodbě. Stačilo jen počkat na její rodiče, aby si vzali Vojtu a jelo se. Parkoviště u nemocnice jako obvykle neoplývalo jediným prázdným místem, takže jsme museli zajet o ulici dál a lehkou  a pomalou robokopí chůzí jsme se dostali až do porodnice.

Podle všeho prošla nějakou modernizací. Už jsem se nebál něčeho dotknout a chodba nevypadala jako ze zámku hrůzy. Potěšilo.

K vytáhnutí foťáku jsem se moc nedostal, takže dokumentace je bídná. Navíc jsem asistoval u porodu tím, že jsem držel manželčinu nohu a v jednu chvíli se snažil neomdlít. Zřejmě málo tekutin a dva vlašáky za celý den nejsou to, z čeho moje tělo mohlo čerpat.

A takhle nějak to celé dopadlo (šťastně, samozřejmě): 1. Ijacek.007
  11:35 - 11. Čvc , 2013           

  gratuluji k narození Vítka 🙂

 2. Lenka Straková
  13:59 - 13. Čvc , 2013           

  Je krásnej, jako celá rodinka! A mamánek bude mít brášku, což jak víš, je skvělé! Víš sám dobře, že bratr je bratr 🙂

 3. Alice
  19:54 - 14. Čvc , 2013           

  Jé, to neuvěřitelně uteklo, tak gratulace! Ať vám prcek roste.:)
  (Náhodný kolemčtoucí, co občas sleduje.)

 4. Filmový znalec
  0:38 - 29. Čvn , 2014           

  Di do prdele

 5. Ajvngou
  12:19 - 29. Čvn , 2014           

  Znalec: Máš navíc.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72