V práci používám přehrávač mp3 v podstatě neustále. Pomáhá mi to přežít směnu a díky archívu Českého rozhlasu mám přísun kvalitního materiálu. Jenže ne všichni lidi v práci jsou tolerantní ke špuntům v uších a při pohledu na tohle ďablovo zařízení se jim otevírají kříže v kapse, takže jsem byl nucen přijít s novinkou v podobě supr čupr repráčku X-mini II. Vypadá to, že sluchátková inkvizice je zatím v klidu. Jediný problém s X-mini II jsem měl jenom ve chvíli, kdy jsem si pro něj přijel do kamenné pobočky TS Bohemia. Chlapík za pultem si mnul 10 minut zátylek, než zavolal svého vedoucího, který konečně vytiskl fakturu.

Ani jsem nevěděl, že se nějaké repráčky vůbec dělají. Pamatoval jsem si akorát na obr šumítka k walkmanovi (na 6 AAA baterií), ze kterých toho věru moc slyšet nebylo. Doba pokročila a výběr je lepší.

I když byla možnost koupit levnějších kousků, X-mini II (472,-) mě podle různých recenzí na netu přesvědčil, že když chci něco lepšího, měl bych zvolit tenhle výdobytek techniky. A nelituju. A teď proč.

Zvuk je vážně na tak malou krabičku hlasitý a dobrý. Ve videu je slyšet, že ozvučí celou místnost bez problémů. Měl jsem obavy, jak se vůbec nabíjí a jak dlouho vydrží. Nabíjí se jednoduše přes USB kabel (modře svítící LEDka se změní na červenou) a podle oficiálních údajů výrobce vydrží baterie až 12 hodin. No hele, mně se to povedlo až po 30 hodinách. Nekecám. Fakt jsem se snažil. Možná, že na další vybití už to bude míň, ale už jsem si říkal, že mám nějaký „vadný“ kus.

Co je ještě na X-mini fascinující – pokud si koupíte dva nebo třeba dvacet dalších, můžete je propojit! Viz obrázek:

Repráček nemusíte používat jenom u telefonu. Využívám ho i jako rádio na zahradě, kde o elektrice slyšel jenom místní špaček. Jedete na kalbu a není hudba? X-mini II sebou! Vydrží a je slyšet. 1. Sborez
  12:30 - 19. Čvn , 2011           

  JJ, mě předvedeno už dříve a potvrzuji kvalitu. Jako zátylkový repráček….paráda.

 2. Ládínek
  12:47 - 19. Čvn , 2011           

  Heh, jojo, každý DJ si je hned koupí aby na kalby nemusel nosit celej sound system 🙂
  Jako hračka to vypada hezky, na tom videu je videt ze to i hraje celkem na hlas (jestli dobre to neni poznat).
  Ale ve srovnaní s tím co jsem měl k walkmanovi já hraje jistě podstatně lépe 🙂
  Ale pro mě co poslouchám prakticky jen v autě tak by to nemělo smysl. Ale zajímá fičura.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72