To si takhle v sobotu odpoledne koukám na gamepage na ČT2 a ukazujou tam takovou zajímavou věcičku, na který se hopsá před obrazovkou. To mi připomnělo, že už jsem o tom někde slyšel na rozhlase rozhovor a hned jsem se jal zkoumat, o co jde a kolik taková sranda vůbec může stát. Předem je ale třeba říct, o co vlastně jde. DDR, tedy Dance Dance Revolution je „hudební taneční hra, vzniklá roku 1998 v Japonsku, kde ji vytvořila softwarová společnost Konami„, tolik z popisu na Wikipedii.

Úplně na začátku to byl (a stále je) herní automat (na obrázku vlevo). Hodně zjednodušeně je to hra, kde vám na obrazovce za doprovodu muziky běží šipky a vy se snažíte šlapat na ty samé na podložce pod vámi. Musíte šlapat ve správný čas a ve správném pořadí, jinak ztrácíte body a naopak (celkem jasně to ukazuje videjko dole). Říkáte si, a co já boreček budu dělat doma s herním automatem? Odpověď je jednoduchá.. NIC. Chytrý hlavy z Japonska to vymysleli ještě líp v podobě samostatné podložky, kterou lehce připojíte ke svému PC (PS2 atd.) přes USB a frčíte!

Jak jsem to viděl v TV, moje srdce zahořelo pro tuhle legrácku. Zapátral jsem na internetu, kolik dukátů bude muset padnout. Našel jsem stránku rare-items.cz a objednal si nejlevnější podložku za 575,- (já jí kupoval ještě za 500,-, jinak co jsem viděl, v ostatních e-shopech je to dražší).

K týhle podložce dostanete automaticky i CD s hrou EverStep. Ta obsahuje přes 150 songů, takže o zábavu máte vystaráno. Navíc se dají další (hóóóóódně) stáhnout z netu. Dokonce si můžete vytvořit vlastní, stačí vzít svojí oblíbenou mp3 a trochu si s tím pohrát v programu Stepmania (to je to samé jako EverStep a má to i LINUX klienta).

Ze začátku jsem měl trochu potíž se stylem hudby (disco dupárny mi moc nejedou pod vousy), ale časem jsem si přeci jenom některé oblíbil.

Myslíte, že tohle není nic pro vás? No, možná se stejně jako já jednou ráno probudíte, pohledem do zrcadla zjistíte, že vám někdo trochu přifoukl břicho a udělal škrábaneček na vaší fyzické kráse. Stačí půlhodiny pohopsat na týhle podložce a vaše tričko oblaží vypocený smajlík (nekecám). Doporučuju to i jako VELMI vhodný vánoční dárek pro vaši přítelkyni .) OPRAVDU SE POBAVÍTE + uděláte něco pro svoje zdraví.

DancePad (jak se to nazývá) můžete i v pohodě složit a prdnout do kouta v případě, že vás to omrzí. Pokud chcete ještě víc infa, určitě hledejte na musicgames.cz, kde se dozvíte v podstatě vše. Video, které následuje se možná zdá strašně těžké, ale věřte mi, stačí trošku zatrénovat a tohle dáte! (za pár měsíců 🙂 ) 1. Filipinec
  9:18 - 5. Říj , 2008           

  Ten borecek jako tvuj syn rozhodne nevypada… 😉
  natoc sebe, chci te videt parit na te podlozce. 🙂

 2. Ajvngou
  14:11 - 5. Říj , 2008           

  KdybYch sem postnul sebe, tak bych musel použít okřídlenou větu: „TAK DEJ POZOR, AŤ TY NEBOŽÁKY NEZTRAPNÍŠ!“

 3. Ajvngou
  14:43 - 12. Říj , 2008           

  jinac.. muj synek to evidentně není (a žádnýho ještě nemám)

 4. lamaRTIN
  2:03 - 30. Pro , 2008           

  Wasabi 🙂

 5. máma Straková
  22:08 - 15. Led , 2009           

  můj synek to fakt je, a jsem na něj pyšná jak je hezkej po tátovi, proto nezobrazuju svou fotku. Kluci čauky a nedělejte hrubky, to mě vysírá. Máma.

 6. Risabob
  20:38 - 3. Úno , 2010           

  Tvůj syn to není protož tenhle kluk je Japonec a bydlí v Japonsku.Takže si tu nevymýšlej-

 7. Zikato
  21:21 - 20. Led , 2013           

  A co Fidelova oblíbená variace Dance Dance Contra Revolution?


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72