Druhý sraz Titulky.com začal obvyklou pozvánkou. Možná bylo štěstí, že mi Superadmin napsal i na ICQ, protože mě by vážně nenapadlo se z webu Titulky.com odhlásit a přihlásit, abych se mohl potěšit textem, který mě zval 15.10. 2011 do Brna na letiště Medlánky, kde se bude čepovat pivo ze sudů a opékat šunkové kýty, což je trochu zavádějící, páč kýta byla jenom jedna, ale zase je třeba přiznat, že by se nedala sníst, ani kdyby nás tam bylo čtyřikrát tolik. Natankovat pár litrů kvalitní nafty, pásy, šlápnout na pedál a hurá na Brno, Vávro!

 

Těsně před cílem se podívám na navigaci v mobilu a jak zpívá MIG 21, cestou necestou, polem nepolem. Aspoň tak se mi ukazovala moje trajektorie pohybu, i když jsem byl stále na asfaltu. Poslechl jsem intuici, sjel z cesty, jenže než se mi stačila přepočítat trasa, zavolal Araziel a naděje na šťastný konec povážlivě klesly. Naštěstí jsem odbočil správně i bez navigace, takže jsem si už za pár minut třásl s Arazielem rukou.

Rychle jsem se ubytoval v penziónu Kytnerka za pěkných 450,- a ve třech jsme (Araziel, jeho přítelkyně Clearka a já) vyrazili hledat místo akce.

Nenarazit na další účastnici, které jsme se takzvaně pověsili za kabát, tak jsme po okolí Medlánek bloudili dodnes. Hospodu jsme tedy našli, ale i tak jsme nevěděli, kam si sednout, protože zahrádka byla obsazená, hospoda taky a ten velký bílý stan ukrytý za stromy nevypadal jako místo setkání. Araziel se ale nenechal odradit. Prohledal okolí, takže se nakonec potvrdilo, že ten stan je opravdu pro nás. Však jsem Superadminovi se zaťatou pěstičkou zaspílal ohledně absence směrovek nebo jakýchkoliv cedulí.

Můj foťák fatálně selhal, proto jsem si foto půjčil od M@rtyho: http://marty34.rajce.idnes.cz/Sraz_titulky.com_15.10.2011/#DSCN1305.jpg

Superadmin mě přivítal slovy: „Trochu jsi přibral, že?“, což by možná potěšilo somálského občana, mně už méně. Zábava plynula, piva přibývala a dokonce jsem se dozvěděl, že mezi Chanickou a Channinou je zásadní rozdíl, což jsem doopravdy netušil. Tyto chvíle zábavy jsem zlovolně narušoval propagací svého legendárního blogu (pokud před akcí pro někoho nebyl, teď už myslím je) a nebyla to náhoda, že nejedno téma společné debaty jsem již obšírně rozebral zde na blogu a tudíž jsem se mohl blísknout vlastním názorem na věc.

Došlo i na kauzičku „EDNA“. To totiž M@rtymu nedala spát jedna věta „Edna uvádí…“ v titulkách k nějakému seriálu, a proto se hned obrátil na Araziela, co to jako má bejt, odkdy jako Edna točí filmy. Spravil to čas, pár slovních dloubanců a několik půlitrů piva.

Mimochodem jsem se sčuchl s překladatelem Dentonem a uděláme spolu překlad ke Kitchen Nighmares US!

To už doba pokročila a do stanu se nenápadně proplížila tma a především ukrutná zima, která mě vyhnala do tepla hospody. Když mi na baru roztál zelený rampouch u nosu, upřímně se přiznám, že návrat do stanu krále Krutozima jsem už neplánoval. V této chvíli začínají  všechny vzpomínky pomalu mizet. Na baru mě totiž mile překvapili vlastnictvím Staré myslivecké a já neodolal.

Matně si vzpomínám na odchod po půlnoci s brněnskými borci, jejichž nicky se z mé hlavy dávno vypařily. Uzavřel bych to tak, že akce byla gut, jen mě mrzí, že jsem nestihl prohodit slovo úplně s každým (s adminem Vidrou, ale on je vždycky takovejstydlivej) a taky to, že množství vypitého piva mi způsobilo velmi nepěkné bolesti v okolí hlavy. Na závěr přidám video, u kterého chci poprosit o jediné: Omluvte sníženou kvalitu moderátora. Někdy bývám záměrně trapný (což není tento případ). 1. SMO
  22:40 - 18. Říj , 2011           

  Super akce. To video mě dostalo. Muhuhaha 🙂

 2. dezibook
  17:47 - 19. Říj , 2011           

  To je moc to video 😀
  Sraz se ale povedl, bylo to fajn 🙂

 3. Hlawoun
  0:51 - 21. Říj , 2011           

  Sakra, mrzí mě, že mi to zase nevyšlo… Doufám, že do třetice všeho dobrýho;-). Posílám pozdrav z Pilsnerfellu!!!!


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72