Když není do čeho píchnout začnu prohledávat net a hledat kdejakou muziku, co by se mi vešla do uší. Tuhle jsem nedávno narazil na partičku Plastic Operator a jejich song FOLDER. Mno, tohle není normálně úplně přesně moje káva, ale tihle kluci mě začarovali svým hypnotickým singlem FOLDER.

Jejich debutové (a zatím jediné „full“) album „Different Place“ mě ale už tak nevzalo. Nicméně i když je to přeci jenom starší kousek (album je rok 2007, singl Folder 2005) jedná se pořád o příjemnou záležitost elektroniky, popu a indie. Možná by takhle zvládl zahrát i Michal David se svýma klávesama Roland na krku, jenže to by nesměl umělecky zemřít už v 80. letech, musel by mít vkus a taky by si musel sehnat zpěváka, ale to jenom tak na okraj. Album Different Place si pěkně plyne bez větších výkyvů a to je možná jeho největší slabina. Jako zvuková kulisa super, na poslech už horší, příliš jednotvárné. Výjimku tvoří zmíněný singl FOLDER… no… přesvědčte se sami a zkoukněte výborný videoklip:

Odkazy:  MySpace | Oficiální stránky  1. lamaRTIN
    2:20 - 29. Pro , 2008           

    Vám se Michal nelíbí? 🙂 to je asi generations block, musíš brát že za komanče náhodou jeho muzika patřila v rámci žánru disco celkem k poslouchání a dodnes občas ty, co si to přiznají dojmou sentimentalitou a vzpomínkamy na první lásky.

  2. Ajvngou
    2:23 - 29. Pro , 2008           

    Kámo, doporučuju ti dokument PASKVIL 80’s, protože sdílím jeho názor na 100%… je to tady na blogu + linky na stažení: http://www.ajvngou.cz/?p=109


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72