Mig21 se mi líbí. Ještě teď si je pamatuju z koncertu v malém klubíku, kde hráli jejich 1. album a šel jsem tam jenom proto, že jsem byl požádán, protože jsem byl dost skeptický k tomu co by měl „ten zhulenej herec“ předvést. Nadšení ale přerostlo až v koupi originálního CD a od té doby se mi prostě líbí. S posledním regulérním albem to šlo na „oblíbenoměru“ trochu dolů. Před nedávnem udělali desku s živým orchestrem a starými songy a je to moc dobrý!

Mimochodem, k těmhle deskám s orchestrem přistupuju dost odměřeně, protože se většinou nejedná o nic světoborného, navíc původní píseň se nijak zvlášť neliší od nových aranží s několika houslema v pozadí. Proto mě Mig21 opravdu potěšil, protože i tak provařená šlupka jako „Snadné je žít“ zní díky žesťovým nástrojům, chorálu návštěvníků koncertu a pochodovému rytmu mezi refrénem ještě lépe a jinak! Takových překvapení je víc. „Malotraktorem“, dodává Lelek orchestra na údernosti. Jedním slovem: výborný! Žádné tiché přišmrdlávání orchestru jako u jiných kapel se nekoná, tady je plnohodnotnou součástí, která je slyšet.

Škoda, že Mig21 měl pouze dva koncerty. Být přímo in by určitě zvedlo zážitek o úroveň výš.

Na albu mi vadil snad jenom výběr některých písniček, ale to už je o vkusu každého soudruha. Třeba „Ho Ka He“ sice možná zní, že do města přijela cikánská kapela, ale já se u ní nudím. Z podobného ranku jsou pro mě i „Tančím“ nebo „Skejt“, který se na konci zvrhne až v elektronickou „tááchno“ (bum bum bum) záležitost, opět nudnou (i když se tam najde prostor na melodii – nebude-li pršet nezmoknem)

Přes moji úpornou snahu, není nikde žádné kvalitní videjko nebo song, takže vám nezbývá než navštívit vaše warez forum nebo utíkat do trafiky a 50,- !!! si koupit DVD. Nekecám.
Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72