Americký komediální seriál Eastbound & Down je o bývalém baseballistovi Kenny Powersovi a jeho nikdy neklesajícím egu síly atomové bomby. Tenhle týpek ví o co v životě kráčí a podle toho se chová. Škoda jen, že jeho okolí v něm až na výjimky vidí zkrachovalého hráče a totálně namyšleného kokota. Když se Kenny vrátí do rodného města, protože jako profi hráč si svoji kariéru zničil, dostane místo tělocvikáře na základní škole. To mu ale nebrání neustále usilovat o návrat do ligy a… pořád se chovat jako kokot a nejlepší nadhazovač světa.

V šestidílné první sérii (druhá má dílu sedm) se objeví kromě famózního hlavního hrdiny Kennyho Powerse (Danny McBride)  i Will Ferrell, z jehož hlavy se vyklubal nápad na tenhle kousek, takže pokud máte rádi styl tohoto komika, Eastbound se vám bude setsakramentsky líbit. Kenny chlastá, bere steroidy, drogy, prostě dělá všechno, co dobrý hráč ani člověk nedělá a budete se u toho smát.

Danny McBride se podílel na scénáři a jeho postava burana je zničující. Tolik vtipných scén v jednom dílu na vás zanechá stopu.

Scéna, kdy vchází do školy řekne možná víc než přeložený promo trailer pro stanici FX dole. Celou sérií líta fuck sem i tam okolo a zpátky, že je ani české vcelku povedené titulky nestačily všechny pojmout.

Konec je dost netradiční, což je další plusový bod, protože předvídatelných happyendů je jako kudrlinek na Kennyho hlavě. Díl má zhruba po 30 minutách a stanice HBO má na pažbě zářez za další skvělý kousek. Jdu si dát druhou sérku.  1. Mayo
    0:01 - 3. Pro , 2010           

    Ahoj, prosim ta kde sa to da skouknut?? Niekde na nete?? ci si stahujes diely?

  2. Ajvngou
    0:55 - 3. Pro , 2010           

    Na warez forech najdeš linky a titulky klasicky na titulky.com


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72