Nějak mi podezdřele stoupla návštěvnost. Většina lidí chodí hlavně z videacesky.cz, ale takhle to je už nějaký čas. Spíš se asi něco zvrtlo v počítadle Toplistu, protože jinak si to vysvětlit nedokážu. Každopádně mě to trochu nakoplo, abych zaktualizoval WordPress včetně několika pluginů a dokonce i dva další přidal. Největší změnu jsem ale udělal v sidebaru. Vyhodil jsem zbytečný odkaz na „Domů“, a na stejném místě jsem předělal tlačítko „Moje projekty“ a znovu přidal nově udělaný „Kontakt“. Ten byl podle mě zbytečně popisný, takže jsem se s tím vypořádal trošku jinak a stručněji.

Pokud jde o ty dva nové pluginy jsou to: Related posts a Sociable (+český addon). Oba dva můžete vidět přímo pod článkem, kde první plugin ukazuje podobné články podle tagů a ten druhý všechny možné linkovací služby v čele s Facebookem (trendy nezastavíš). Možná i tohle pomohlo větší návštěvnosti. Bylo třeba pár úprav v CSS stylu a ještě se chystám upravit tag <li> (např. oddrážkovaný seznam). Teď je to plný puntík, ale na Lelkounově blogu jsem uviděl kroužek, což se mi líbí víc. EDIT: hotovo.

Jak už jsem byl v těch úpravách, KONEČNĚ jsem si opravil zobrazování stránkování (jeden z nejpopulárnějších WP pluginů WP-pagenavi), i když si toho asi nikdo nikdy nevšiml. Dokonce jsem začal přemýšlet o…. hůůůůůůů…. Fejcbůku. Přeci jenom tlačítko „To se mi líbí“ se mi líbí. Uvidíme.

V sidebaru jsem u posledních komentů zmenšil font a nyní se jich zobrazuje místo pěti devět.

Poslední „vylepšení“ jsou přidané google adsense reklamy (jenom do článků a stránek). Je to tak, hanba mi, ale jak se říká, z halířů talíře. 1. Sborez
  19:31 - 27. Čvc , 2010           

  Hele, hele pán přešel na reklamu 🙂 Tak klikejme 🙂 Jinak ostatní změny super. Úvodní fotečky k článkům vymakaný. Šikula.

 2. Sepijak
  20:06 - 28. Čvc , 2010           

  Když už jsi u těch vylepšení, tak pod Toplistem, na tý hvězdě, po najetí myší se mi ukáže „Ulo?it Nejusm?vav?j?� blog v okol� mezi obl�ben�“. Vypadá to na nějaké ty problémy s kodovánim.

 3. Ajvngou
  20:13 - 28. Čvc , 2010           

  diky za pripominku, hned jak dorazim z dovoleny vlitnu na to.

 4. Sborez
  9:46 - 29. Čvc , 2010           

  Takhle vedle sebe se mi to líbí víc. Zdarec

 5. Sborez
  9:46 - 29. Čvc , 2010           

  Hele a nemáš bejt na dovolený a ne se hrabat na webu? 🙂

 6. Ajvngou
  18:20 - 29. Čvc , 2010           

  Pisu z mistni wifiny.