Když jsem si registroval doménu přes Pipni.cz, vzal jsem si rovnou i ten jejich FREE webhosting, protože i když bych si mohl lebedit u kámoše Habra na profi serveru, tenhle blog nemá nároky hollywoodský hvězdy. Nemá, ale pipni.cz mi hned ukázalo, že zahrávat si s free hostingem u nich se nevyplácí. Hned druhý den přepadl můj blog slušný výpadek po ránu zhruba na dvě hodiny a dalších pět by se rychlost načítání dala přirovnat k utáhlému kapajícímu kouhoutku. No tak to se mi nestalo snad nikdy ani na ic.cz (na kterou si teda nemůžu stěžovat).

Vím vím, je to free, ale takhle ne. Však jsem taky rychle a poníženě zaklepal na Habrovo ICQ, kde jsem si vyprosil nový prostor pro tohle dítko. Mimoto, připojení k databázi na pipni.cz mě málem přivedlo k myšlence, že mi někdo přerušovaně vyndavá a zandavá drát od netu. Na to mám i svědka kámoše Halona, kterýmu jsem už ze zoufalství dodal přístup, jestli náhodou něco nedělám špatně. Nedělal jsem, jenom to prostě na pipni.cz „strašně frčí“ (btw. stalo se v 00.30)

Aby toho nebylo málo, neustále vypadáva FTP přenos. Je to trochu tristní, když chcete udělat malou změnu v souboru a při uložení se vám vymaže (ještě že jsem si udělal zálohu!) nebo prostě najednou 5 minut nemůžete na server nic nahrát.

Tohle všechno se mi stalo za pouhý necelý den a to je zlý i na FREE hosting… Doufám, že se k Habrovi nastěhuju co nejdřív, držte mi palce .) 1. Dai*
  12:48 - 15. Říj , 2008           

  no ajve, klasika…

  — — —

  Pinging ajvngou.cz [193.86.238.12] with 32 bytes of data:
  Reply from 193.86.238.12: bytes=32 time=24ms TTL=56

  —>>>

  Pinging www2.pipni.cz [193.86.238.12] with 32 bytes of data:
  Reply from 193.86.238.12: bytes=32 time=10ms TTL=56

  —>>>

  www2.pipni.cz = FreePipni…

 2. Ládínek
  17:25 - 3. Lis , 2008           

  Zdravím kamaráda ve zbrani!! Hele já jsem na pípni trpěl mnoho let a když šel do vývoje pinďa a bylo se potřeba složit na první HW tak jsem vůbec neváhal. Od té doby jsem nejspokojenější pod slunce co se hostingu týče. Akoráde ta technická podpora co podporuje jen když má zelenou má občas delší odezvy… Držím palec do světa internetu akorád menší poznámečka. Měl jsi jít do drupalu!

 3. Ajvngou
  18:12 - 3. Lis , 2008           

  Drupal fuj… WP rox! JJ pinďa co pak ten… taky jsem tam utopil korunu. http://www.insurgency.cz tam frci a bez debat parada. Habr byl teď poněkud out, ale už to teď není tak hrozný s těma výpadkama. Uvidíme. Přechod bude stejně nutný .)


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72