Pamatujete, když jsem dělal Hudební masakry? Michal Ozogán pro mě tenkrát udělal kód webu s tím, že až bude potřebovat on, na oplátku mu nakreslím nějaký ten web… A tak vznikl nový vzhled jeho blogu Fabulator.cz. Stejně jako u masakrů je pro mě blog po všech těch firemních stránkách skvělé spestření. Konečně jsem mohl využít nápad na monstrózní zápatí, kam se vešel facebook s twitter, fotka atd. Samotný návrh doznal od Michala pár změn. Nadpisy nejsou nad náhledovým obrázkem, ale přes něj a jsou o něco menší. I mezery mezi sidebarem a hlavní stránkou a tak obecně… Chtěl jsem to přeci jenom víc vzdušnější. Pro změnu sociální tlačítka pod datumem jsem plánoval menší. Ale to jsou jenom detaily. Překvapilo mě, když mi Michal řekl, jestli bych nepředělal i standardní vzhled facebook a twitter widgetů. Ani mě nikdy nenapadlo, že se to dá předělat. Ještě můžete podívat na původní vzhled webu:

a původní návrh s těmi „vzdušnějšími“ mezerami a většími nápisy. Nevím proč, ale na webu ten font v té velikosti vypadal nějak kostrbatě: 1. Sborez
  15:14 - 20. Čvc , 2012           

  Povedený. Ten footer je fajn. Šikulové. Jak design tak kód.

 2. Ajvngou
  23:35 - 26. Čvc , 2012           

  Neboj nic! Už jsem vysolil kilo jako dárek za zničení anonymů.

 3. Fany
  20:28 - 2. Srp , 2012           

  No jo no, kritika se špatně přijímá, ale tobě kritizování Ajvngou jde. A tak vzhůru do boje proti anonymům a těm, kterým se něco nelíbí. Ale věz, že samochvála taky pěkně smrdí.

 4. Ajvngou
  20:39 - 2. Srp , 2012           

  Vím! Samochvála se musí umět!

 5. Sborez
  11:56 - 4. Srp , 2012           

  JJ, můžu potvrdit, že Ajvngou v tom chodit umí. 🙂