V časopisu Týden byl článek o fashion blogerech, kteří se na své stránky postují cokoliv co se týká módy, a dvěma zmínkama se otřel i o českou scénu. První bylo jméno Sandra Leopardová (nejoblíbenější módní blogerka). Ta mě ovšem svým webem nezaujala, ale to bude spíš tím, že mě (i když velmi dobré) fotky dívky v různém oblečení moc netankují. A ke čtení tam toho taky moc není.  Zato druhý web nesoucí název Módní peklo zaujme nejenom ženskou část publika, ale i tu mužskou, protože se věnuje hlavně kritice módních přešlapů z ulice a tomu přece rozumí každý… Nebo si to aspoň myslí.

Módní peklo je ukrutně vtipně napsané. Vydržel jsem se v něm přes dvě hodiny brouzdat, smát se, šklebit, koulit očima a někdy se i sebekriticky podívat k sobě do šatníku. Ironické a sarkastické poznámky u fotek mě spolehlivě přikovali k obrazovce. Neustálé pochechtávání nebralo konce.

Nejenom tvrdou kritikou vyplňuje Módní peklo svůj obsah. Můžete si přečíst i obsáhlé praktické rady ohledně výběru svatebních šatů, korzetů, kabelek a… a… uf, ajajaj, nejsem gay? Bez komentáře, pánové, chci tím říct, že i tyhle články jsem si přečetl se zájmem. Nejlepší je ale rubrika „Fler„, která se zaměřuje na bídu českých ručiček nabízejících úděsné výrobky, pokud možno za pořádnou pálku. Domácí všeumělky švadlenky mají přednost.

Tak co, vyrazíte taky do peklíčka? Já ho mám už v záložkách.

Mimochodem můžete poslat i vlastní úlovek z ulice autorkám webu. I já jsem jeden poslal. Sedící mužná Arabela s polokošilí na normální košili s řádně vytahaným límcem jako z pohádky: 1. Filip Martínek
  23:07 - 15. Led , 2011           

  Moc hezký foto. 🙂

 2. Uhorka
  15:13 - 25. Kvě , 2011           

  Zase jedna krava, která kritizuje a neumí ani vzít jehlu a nit do ruky…máš asi patent na šaty že?

 3. Ajvngou
  14:42 - 26. Kvě , 2011           

  Právě, že umí…


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72