Už jsem si několikrát všiml, že profily na facebooku můžou být celkem originální. Sice to není žádná novinka, ale přeci jenom jsem neodolal a vyzkoušel. Existují na to dokonce aplikace (pozor, nebere fotky větší zhruba jak 2 MB a ještě je zmenší), ale na ty já prdím, takže metodou pokus-omyl jsem vytvořil to, na co se můžete mrknout na mém facebook profil (nebo na první obrázek v článku). Teď mě zpožděně napadají další nápady ohledně horních políček, ale co už. V článku je pár obrázků zajímavějších kousků, na které můžete narazit při pátrání internetem a řekl bych, že jsou určitě zajímavější než ten můj.

 

Výsledek snažení

Otázkou je, zda je to praktická věc, protože když vás někdo označí na fotce, vaše práce se trochu rozpadne. Mě moc lidi neoznačujou (běda, jestli to uděláte teď 🙂 ), takže by mi to mohlo chvilku vydržet. Pokud vymyslíte něco podobného, pochlubte se v kometářích. Mimochodem si všimněte u pátého obrázku, jakchlapík využil i náhled z YouTube videa. Geniální.

Další kousky, ze kterých pramenila moje inspirace: 1. Sborez
  17:40 - 23. Říj , 2011           

  Máte doma vše OK? Použít v jedné větě na FB šukézní a bimbas zavání jakousi autoerotikou….. Jinak zajímavé. Zpracování bez nápadu, ale i tak povedené….

 2. Ajvngou
  18:06 - 23. Říj , 2011           

  Opět si mě prokoukl. Autoerotika je moje druhé jméno.

 3. SMO
  15:09 - 25. Říj , 2011           

  Horní logo ve Sborezovo blogu mi připadá takové autoerotické. 🙂

 4. Sborez
  22:19 - 29. Říj , 2011           

  JJ, to taky vymyslel Ajvn 🙂

 5. Médea
  12:22 - 23. Čvn , 2012           

  Já jsem vymyslela geniální věc a vyházela si z přátel všechny až na Christophe Szpajdela. Stejně mě ty spamy jen věčně otravovaly a zrušit to zas nechci a ani to zrovna snadno nejde. Vhled profilu jsem udělala tak zlej a chladnej, že mě s přátelstvím už moc lidí ani neotravuje. http://www.facebook.com/barbora.kudrnova?ref=tn_tnmn ..tedy splnil účel!

 6. Médea
  12:44 - 23. Čvn , 2012           

  (To na profilovém obrázku nejsem já, ale jeden, co si říká „Černá smrt“.)


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72