No teda… to jsem nečekal, i když po shlédnutí 5ti billboardů, a to pouze jenom od ČSSD, cestou do práce jsem trochu nabyl dojmu, že ODS poněkud podceňuje volny 2008. Taky rovnou říkám, tíhnu k pravici, čili k ODS. Souhlasím s radarem a hysterický výlevy ohledně zdravotní „závadnosti“ radaru točí moje oči směrem k nebi. Souhlasím s poplatky a dalšími reformami ve zdravotnictví atd atd. Tak, a proto musím na svých stránkách vyjádřit snad smutek snad naštvání, že Paroubek vyhrál 13:0.

Sledoval jsem v televizi toho růžolícího pána, kterému, když měl začít mluvit o své výhře, začal nadšením cukat koutek úst a po bradě stekla kapička potu, jak celý rozjasněný  mluví o voličově volání po změně. Pche! Změna přišla, ale některé nutné změny jsou i nepříjemné změny, což je voda pro dva populisty roku Paroubka i Ratha voda na mlýn. Nejvíce se ohánějí zrušením poplatků ve zdravotnictví, nacož slyší kdejakej starej rudej Lojza. No nevím, jestli zrovna tohle je nějaká cesta, nějaké řešení.

Na druhou stranu… vyhráli. Co se dá dělat. Možná je to tak lepší, ODS se začne trochu víc snažit a příští volby pojedou na maximum se vším, co k tomu patří. Teď se díky vítězství ČSSD přestanou platit poplatky v krajských nemocnicích (předpokládám, že to bude co nejdřív a KSČ(M) s tím určitě pomůže), ale ve státních a soukromých zůstanou. To zase bude zmatků. Navíc, víte odkud se budou poplatky hradit, no z krajských pokladen. No páni. Tohle je levičácká klasika. Ono to bude „jako zadarmo“, ale platit to budeme všichni.

Zajímavý postřeh v Britských Listech říká, že k urnám šli především staří lidé, kteří slyší na jednoduchá hesla typu „Zrušíme poplatky“ „Myslíme to upřímně“ apod…  S tímto postřehem se stotožňuji.

Nakonec klasicky videjko… Rath na piku…  1. smita
    10:20 - 5. Pro , 2008           

    http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/antiraketa.htm
    – ono to s tim deravym destnikem nebude tak ruzove.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72