Už před rokem jsem vytvořil grafický návrh pro největší český web s titulky Titulky.com. K realizaci se majitel dokopal až teď. Já se zase po pár týdnech dokopal k tomu, abych to sepsal. Čím začít. Ne všechno je úplně přesně tak, jak jsem nakreslil, ale tak s tím jsem počítal a s majitelem jsme se domlouvali. Nicméně mě trošku mrzí, že nejsou na webu změněné všechny sekce + pár drobností.

Největší problém mám se zarovnáním. Kvůli reklamě na boku se tělo webu není zarovnáno spolu s headerem a to mi nepřijde esteticky nejlepší.
Podívejte se na původní versus stávající vzhled. Moc rozdílů nenajdete:

 

V původním návrhu se počítalo i s celkem radikální změnou ve vyhledávání. Pokud jste zadali třeba „prince“ mělo vyběhnout zhruba toto:

Ikonka vlevo ukazuje, zda se jedná o film či seriál a pod kolonkou verze se ukazuje, kolik dalších verzí titulků se po rozkliku ukáže. U seriálů (obr. vpravo) by to bylo ještě více propracované a měla tam být i možnost výběru série. To byl původní plán, aby se odlehčilo serveru:

 

Mrzí mě, že nedošlo na pořádné přepracování sekce rozpracované  (po rozkliku by se zobrazil detail s komentáři a taky by se v nich dalo vyhledávat):

 

Detail titulků se taky trošku změnil. Jelikož se některé věci museli vypustit a upravit, v reálu to vypadá jinak, ale pro zajímavost ukážu:

  1. Ijacek.007
  10:03 - 18. Čvc , 2011           

  pěkný to děláš normálně návrhy na web ? kolik si bereš za návrh ?

 2. Ajvngou
  12:16 - 22. Čvc , 2011           
 3. Ijacek.007
  14:50 - 29. Čvc , 2011           

  nenapsal si mi kolik si bereš za návrh 🙂 to že jsi šikovný jsem si už všiml 🙂

 4. Kachnak
  17:40 - 30. Čvc , 2011           

  Heh, ten návrh vypadá líp než jak to vypadá teď. Podle mého o dosti přehlednější a rychlejší …


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72