Tak se nám zase urodilo! V době, kdy stálice jako Patrik Vogl zavírají krám, kdy i Ondřej Vomočil přestal býti tou pilnou psavou včeličkou a Radovan Kaluža nás místo kvalitních článků oblažuje sexy videjky z jeho holobytu s lepými děvami, objevila se na blogerské scéně nová star, která vás zaručeně pobaví, ba i donutí řádně se zamyslet nad hodnotou života, děvkama, poklopem od kanálu a především nad skvělým životem, jaký tato celebrita vede. To rozhodně není málo. Vzhled dravce, exkluzivní názory, prvotřídní sloh a 12000 Kč měsíčně… Pozdravte se, Nojby Charmando, jeden z nejukrutnějších filozofů naší doby k vašim službám.

Jak sám Nojby o sobě rád říká, je to ajťák každým coulem, takže hosting blogu na Kalužově Banánu zřejmě není náhoda, protože tam může mít blog jenom IT profesionál. O tom není pochyb. Design bločku bych označil slovem božský. Úvodní foto mě okamžitě dostane do náležitého stavu, kdy se člověk odprostí od rušivých myšlenek a myslí pouze na význam parkoviště se skleněnou podlahou.

Nojby je 21letý student VŠ, jejíž název bohužel stále zůstává obestřen tajemstvím. Pouze se ví, že jde o IT obor. Matka mu tvrdila, že jeho IQ je 157, což se po třech proběhlých testech nepotvrdilo. Jenom se zjistilo, že je to 140 (tzn. o 20 méně jak sám Kaluža), což náš génius okomentoval slovy: „Bylo jsem v šoku, když jsem zjistil, že matka mi lhala.

„…mám hodně přátel a kamarádů“, píše se v profilu jeho Facebooku. To momentálně znamená dva (s narůstající popularitou se toto číslo může měnit). Vztah k ženám má kladný až vroucí. Autor předkládá jasná fakta o zhruba 29 dívkách, se kterými spal, ale se kterými musel kvůli pracovnímu vytížení rozejít: „Vzpomínají na mě v dobrém a tvrdí, že jsem byl ten nejlepší, kterého měli, což mě moc nepřekvapuje.

Zhruba před měsícem si Nojby trochu opařil úd (ano přímo TEN úd), takže sexuální aktivita zřejmě nejela poslední dny na 100 %. Naštěstí celý článek uzavírá větou: „Doktor mi předepsal jednu mastičku, které byla dosti drahá, ale koupil jsem si jí, protože jsem na tom finančně velice dobře.„, takže už by všechno mělo frčet na plné obrátky jako kdysi.

Nyní jsem pravidelným návštěvníkem tohoto hojně navštěvovaného blogu a hltám každou myšlenku, vzešlou z bytu za 3 000 000 Kč, kde je Nojby v pronájmu se spolubydlícím (identita též stále neodhalena).

Na rozdíl od zmíněných borců v úvodu, se Nojby nebojí vyslechnout kritiku, nemaže komentáře a bezelstně odpovídá na všechny dotazy. Možná i proto se množí spousta pochybovačů, kteří prostě nevěří, že někdo jako Nojby existuje. Alespoň ne na takové mentální úrovni. Ono mít IQ 140  není v dnešním světě žádná legrace. Lidi vás prostě nechápou.

UPDATE: Tak je to venku, Nojbyho identita na netu byla fiktivní. Samotný človíček Nojby sice existuje, ale jinak to byla recese nějakých dvou chlapců z jeho okolí. Mimochodem, s Nojbyho souhlasem, či co.

Nojby, nahoď fór! Ou jéé! 1. Zikato
  16:29 - 15. Dub , 2011           

  No nevím jestli tvé nadšení sdílím. Podobných volů bylo je a bude mnoho, osobně je v tom nechci podporovat. Jak praví staré rčení: „Nejsem si jistý, jestli je to troll nebo je jenom neuvěřitelný blbec.“

 2. Panprase
  16:32 - 15. Dub , 2011           

  Tyjo, ou jé! Že by nový vzor na obzoru?

 3. Ajvngou
  16:33 - 15. Dub , 2011           

  Nojby je tak jedinečnej, že neodolám.

 4. Sborez
  17:14 - 15. Dub , 2011           

  Na Twitteru jsem zaznamenal pár jeho článků a musím říct, že jde o parádního exota, který si vysloužil místo na agregatorblogu.cz v patřičné sekci. Ale každopádně si myslím, že Holki s kozi z něho vlhnou. Buď jde o totálního dementa, nebo, a to je dneska dost populární, se jedná o nějakou mystifikaci. Já se teda nestanu jeho pravidelným čtenářem. Občas zajedu za Ajvnem a on my ty nejlepší odvypráví 🙂

 5. Krabath
  11:28 - 16. Dub , 2011           

  Zdá se mi to, nebo z tvého článku cítím ironii? 🙂 Jak píše Sborez, nestanu se jeho pravidelným čtenářem, ale občas možná zajdu. 🙂 Ou Jéé

 6. hovno
  15:08 - 17. Dub , 2011           

  100%dement

 7. UTTRE
  17:20 - 17. Dub , 2011           

  Lol, pěkný článek. „Vzhled dravce, exkluzivní názory, prvotřídní sloh a 12000 Kč měsíčně…“ 😀

  Nojbyho blog sleduju už od počátku a takovou koncentraci sraček na jednom místě jsem nikdy neviděl. Nejlepší je jak se ho někdo vždy v komentářích zastává: „Dejte mu pokoj, dyť je to normální kluk!!!!!!!“, i když je možné, ne-li vysoce pravděpodobné, že tyto komentáře píše sám velectěný Nojby. Takže vzkaz pro všechny: Ne, Nojby není normální!!!

 8. tragram
  21:46 - 17. Dub , 2011           

  Buďto je normální, snaží se vás naštvat a má z toho obrovskou p*del, nebo je to opravdu největší dement českýho netu 😀
  Tady je na Exotopedii-http://exotopedia.org/wiki/Nojby

 9. Ijacek.007
  12:42 - 18. Dub , 2011           

  no bud to je to to dobře cílena provokace s cílem nalákat na stránky co nejvíce návštěv nebo je to jen jeden z mnoha blbcu kterých je internet plný aď je to tak nebo tak jeho stránky mě opravdu neoslovili i když svůj účel splnili protože jsem se na nich ukázal 🙂 díky za pěkný článek jsem zvědavý co zajímavého přineseš příště 🙂

 10. bozacek
  12:42 - 21. Dub , 2011           

  Ajvngou, jeden off topic dotaz. Dělá někdo na webu, potažmo titulcích k Nurse Jackie S3? Nevíš prosím tě?
  Dik.

 11. Smile
  14:31 - 21. Dub , 2011           

  Moc pěkně napsaný článek…Budu čekat na další…;)

 12. Ajvngou
  21:51 - 21. Dub , 2011           

  Bozacek: Nevím…

 13. Ajvngou :D
  15:27 - 7. Kvě , 2011           

  Ajvngou seš ubožák. Kolik ti je let, že provozuješ stránky, kde každého zesměšňuješ? To nemáš nic lepšího na práci? To seš taková hvězda? Hlavně podle tvý profilový fotky je vidět, jakej si fešák. Proti nojbymu ( nic proti němu, neznám ho ) seš opravdu krasavec, jen co je pravda. Lidi jako ty, nemaj vůbec žádnou úroveň. No já vim, že tě to nezajímá, ale zkus se nad sebou trošku zamyslet. Protože jestli seš v normálním životě, kdýž zrovna nesedíš u kompu normální, tak vážně nechápu, jak můžeš provozovat takovejhle web. Takže buď seš zamindrákovanej a nevylejzáš od kompu a nebo jestli ne, tak seš idiot. Upřímně řečeno, nebejt videačesky ( kde překládáš dobrý videa, takže prostě nechápu, proč děláš tohle), tak bych se asi ani v životě nedozvěděl, že existují webu typu Ajvngou. Normální člověk na takovýhle weby ani nemá šanci objevit, protože se nezajímá… ani nevim, jak tohle popsat. No nic. Cus hvezdo. Užívej si svůj úžasnej život.

 14. Ajvngou :D
  15:31 - 7. Kvě , 2011           

  Nechápu, jak můžete sledovat nojbyho a podobný .. to se nedokážete zabavit jinak? na netu je toho málo? ste asi hodně znudění lidi. Na nic odepisovat nebudu, protože to stejně budou nesmysly typu a nejsi ty náhodou Nojby? Nebo jeho brácha? Jen se vám budu tlemit, jak ste tupý a ubohý.

 15. Ajvngou
  15:33 - 7. Kvě , 2011           

  Díky za názor mému anonymnímu alter egu.

  P.S. Vlastní komentář můžeš editovat.

  edit: http://www.ajvngou.cz/?p=2120

 16. Sborez
  14:24 - 9. Kvě , 2011           

  Třeba by bylo fajn tenhle web předat tvému Alteregu. Nejspíš by z toho byl po Nojbym nejnavštěvovanější blog na CZ netu. Styl psaní a vyjadřování se podobá jedenáctiletému uhrovitému mladíkovi bez možnosti z tohoto stavu kdykoliv vyrůst.

 17. Petr Král
  0:12 - 23. Čvn , 2011           

  Jaj nestačím se divit, co se na netu objeví, ale tenhle exot je fakt něco, no každopádně všechny komentáře mně hodně pobavily.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72