Světlo světa spatřil další grafický návrh pro Podještědské muzeum. To znamená, že v Českém Dubu mají už tři weby (knihovna, informační centrum a muzeum) od dua Ajvngou & Martin Meloun, teď už vlastně Maxi Art s.r.o. Původní stránky byly hodně zastaralé a logo jsem musel znovu předělat z jednoho rozpixelovanýho obrázku. Škoda, že už nemám screen i starých stránek. Jinak jde opět o klasiku se třema sloupcema bez nějakého extra přání, snad až na to pozadí v headeru,což je nějaká gotická mozaika, na kterou jsou v Podještědském muzeu velmi hrdí. Ty fota po stranách jsou taky jejich. Tak až budete mít cestu, stavte se tam .) 1. Sborez
  19:40 - 11. Dub , 2012           

  Hele, akorát je tam spodní posuvník a stránky nejsou vystředěné. To je schválně?

 2. Ajvngou
  22:52 - 11. Dub , 2012           

  Děkuji inženýru Sborezovi za zajímavý podnět. Další otázky?

 3. Ivana Rozkovcová
  15:46 - 15. Kvě , 2012           

  Dobrý den!

  Nové stránky muzea jsou sympatické, jen „akce muzea“, které by se měly čtenářům přímo podbízet, jsem úplně přehlédla a i mi dalo nepříjemně moc práce je najít – jsem prostý uživatel:-) a tak bych je hledala v Menu nebo v horní liště. Tak pokud by s tím šlo něco málo k lepšímu udělat….

  Děkuji, Ivana Rozkovcová

  P.S. A ještě pidipoznámka: nahoře píšete: „nějaká gotická mozaika, na kterou jsou v Podještědském muzeu velmi hrdí“ což je pravda až na to, že to není gotická mozaika, ale gotická šablona:-))), ale to je jen něžné upřesnění.

 4. Ajvngou
  16:33 - 15. Kvě , 2012           

  Díky za konstruktivní kritiku, budu na to příště myslet, ale akce mohou v muzeu sami psát na hlavní stránku nebo přidat obrázek apod.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72