Povedlo se! Trvalo mi to něco přes týden, kdy se původně ze změny headeru stalo předělání skoro celého blogu. Hlavní změna zasáhla „KONTAKT“ a „MOJE PROJEKTY“. Menu prošlo pouze kosmetickou změnou. Obsahová část (články a komentáře) jsou pořád stejné. Je to z toho důvodu, že na tak masivní změnu jednoduše nemám a navíc se mi to pořád líbí. Nejdříve jsem sice uvažoval, že kontaktuju Martina Melouna, aby mi vytvořil zbrusu nový web, ale přes pár neúspěšných pokusů dosadit do původní šablony nový header se přeci jenom povedlo a já postupoval se změnami dál a dál.

Radost mám hlavně z kontaktu. Když jsem stál u zdi v kuchyni a fotil se, moc jsem nějak nedoufal, že by to mohlo takhle pěkně dopadnout. I tak jsem se neustále ošíval, protože původně byl u kontaktu sidebar a nějak to neladilo jak by mělo. Vzpomněl jsem si na Sborezův článek o odstranění sidebaru pro WP. Pár pokusů a hned to vypadalo mňamózněji. Výsledek (původní kontakt a nový):

Když takhle dopadl kontakt, řekl jsem si, že i projekty bude třeba předělat v podobném duchu. Zoufalství mě zaplavilo ve chvíli, když jsem udělal všechny ty malé náhledy webů a grafických návrhů a zjistil jsem, že je toho prostě moc. Špatně se na to dívalo a k tomu jsem nevěděl, jak tam vlastně přidám i sekci „ostatní“. Tak jsem to rozdělil tlačítky. Hurá, hned to vypadá líp (starý vzhled a nový):

Nakonec museli projít změnami i tlačítka na hlavní stránce, úpravy v CSS stylu, místo facebook ikonky (odkaz na FB je teď v kontaktu) pod toplistem je odkaz na můj YouTube kanál, přidal jsem nový banner (po kliknutí to skočí na článek o vzniku mého nicku) a změnil jsem odpočítávadlo narození syna.

Původní a nový:

Ze změny mám samozřejmě radost, blog vypadá zase moderně, má to šmrnc, je to vzdušný a kritiky se nebojím, pane Pierci. Tak jen do mě! 1. Sborez
  14:43 - 25. Lis , 2010           

  Pro mě za 1. Super nový vzhled. Kontakt líbí moc a projekty taky. Jen by mě zajímalo, jak jsi dostal ty tlačítka nahoru. Mám se co učit. Fakt se mi to líbí i přes první šok s velkým headerem. Dobrej nápad.

 2. Sborez
  14:49 - 25. Lis , 2010           

  Jen ještě koukám: Ikonka Ajvngou nad TopListem je trochu mimo střed. A odkaz na RSS hlásí něco divného.

 3. Ajvngou
  23:23 - 25. Lis , 2010           

  Aha, díky, opravím.

 4. rc4
  23:39 - 25. Lis , 2010           

  Líbí se mi, že jsi provedl spíše takový facelift než nějakou radikální změnu. A máš zase na nějaký ten rok klid… 😀

 5. Andulák
  23:44 - 25. Lis , 2010           

  Líbí! Hlavně jako ten kontakt:)

 6. Mr. Atsor
  11:41 - 27. Lis , 2010           

  Musím říci, že je to lepší. Vzhled se mi líbí a jde vidět, že si s tím umíš pohrát. Dobrá práce.

 7. Ládínek
  22:44 - 28. Lis , 2010           

  Jak vidno všichni to chválej, tak se přidám. Myslím že je to supr! Postupem času se docela zlepšuješ. Je vidět že na to máš nějakou tu buňku 🙂

 8. secoro
  15:55 - 29. Lis , 2010           

  stranka s kontakty vypada hodne dobre, ale proc je to delany jen z obrazku. Mozna by email bez efektniho zavinace nevypadal tak dobre, ale kdyby to byl text, tak by se aspon dal pohodlne zkopirovat. O to vic to nechapu u icq cisla, kde zadny efekt neni. Jinak stranky ted rozhodne vypadaj o nekolik trid lepe.

 9. Ajvngou
  16:21 - 29. Lis , 2010           

  Email nemusis kopirovat – stačí na něj KLIKNOUT, to samý je pro ICQ (ale tam chápu, že ne každý má klienta ICQ, takže to je takový polofunkční) a stejně tak FB, klik a jsi tam.


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/42073/virtual/www/wp-content/themes/dum-dum-ajvngou/comments.php on line 72