Uplynul nějaký čas a je potřeba rychle vypíchnout nějaké další hudební kousky, které se za tu dobu prohnaly mými ušisky a nejvíc mě zaujaly. Začnu jasnou hitovko Hurry Hurry od Air Traffic Controller. Když už jsem to asi potřetí slyšel v jednom indie internetovém rádiu, přistihl jsem se, jak si ji pobrukuju a trochu zapátral. Je z alba Nordo a musím říct, že těch hitovek je tam víc (např. You Know Me, Pick Me Up a další). Moc se mi zalíbilo. Takže všichni, kteří nestíháte, nebo běžíte kamkoliv, tohle je song pro vás, hurry hurry:

 

 

Další pecka, kterou rozhodně nemohu opemenout, je I Love It od Icona Pop. Nic jiného mě od nich nijak zvlášť neoslovilo, ale tohle by nemělo chybět na žádný party:

 

Teď zvolním a najedeme na soulovou notu. The World (Is Going Up In Flames) od Charlese Bradleyho. Celé album je fajn a člověk si hned vzpomene na otce funku Jamese Browna.

 

Partička Can’t Stop Won’t Stop a jejich Place To Be. Hip hop, který nezůstal jenom u nudných beatů. Podobných songů mají víc, teď vydali i album. Tohle není klip, ale režisér Devin Graham tomu přidal ten správný feeling. Jeho krátký filmečky/klipy jsou na YouTube celkem známé. Chtěl bych být jeho kámoš, abych se mohl přicmrndnout k natáčení a parádně si to užít:

 

A na konec jsem si nechal něco speciálního. Česká herečka Barbora Poláková se svým songem Kráva. Objevil jsem to před pár dny a nemůžu se na to vynadívat. Nebýt klipu, tak je to takové poloviční, ale dohromady je to geniální dílo připomínající něco od divadla Sklep. Bohužel, video nejde přehrát jinde než na YouTube, takže musíte kliknout přímo na odkaz na YouTube. Tohle fakt nechápu…